Niszczył samochody. Wpadł na gorącym uczynku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.02.2023 13:48,
Mężczyzna wybijał szyby, uszkadzał karoserie pojazdów oraz wyrywał wycieraczki przednich szyb.
Niszczył samochody. Wpadł na gorącym uczynku
Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic w centrum Bielska-Białej mężczyzna niszczy zaparkowane samochody. Sprawca wybijał szyby aut, uszkadzał karoserie, wyrywał wycieraczki szyby przedniej, wyłamywał anteny oraz odrywał lusterka.Ponadto po dokonaniu uszkodzeń pojazdów wszedł do pobliskiego budynku firmy, dokonując zniszczenia drzwi oraz wyrwania rygli. Mundurowi szybko ustalili miejsce przebywania sprawcy i zatrzymali go.

Mężczyzna był agresywny, pobudzony i nie wykonywał poleceń policjantów, badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu wandalowi przedstawiono sześć zarzutów uszkodzenia pojazdów oraz jeden zarzut uszkodzenia mienia należącego do jednej z firm. Łączne straty, jakie powstały w wyniku działania 32-latka to prawie 30 tysięcy złotych. Za dokonane przestępstwa grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy