Pirat drogowy bez uprawnień zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.08.2022 13:45,
Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 70 km/h. Jak się wkrótce okazało przekroczenie prędkości nie było jego jedynym przewinieniem.
Pirat drogowy bez uprawnień zatrzymany

Wczoraj tuż po 7.00 policjanci z żywieckiej drogówki pełnili służbę w Pewli Małej. W pewnym momencie na ulicy Żywieckiej zauważyli seata, którego kierowca w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 70 km/godz. Policjanci dali mu sygnał do zatrzymania się.

Jak ustalili, za kierownicą siedział 50-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. W czasie dalszych sprawdzeń okazało się, że mężczyzna ma zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, który wydał żywiecki sąd. Teraz za naruszenie tego zakazu grozi mu kara nawet 3 lat więzienia. Odpowie również za popełnione wykroczenie drogowe.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy