Policja szuka sprawcy kradzieży. Ktoś go rozpoznaje?

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 06.06.2019 09:34,
Policja szuka sprawcy kradzieży. Ktoś go rozpoznaje?
Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Braterskiej.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży nowego zlewozmywaka z baterią i syfonem, do której doszło w dniu 10 kwietnia 2019 roku ok. godziny 10.20 w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Braterskiej przez nieustalonego sprawcę. Wizerunek sprawcy i pojazdu, którym się poruszał zarejestrowała kamera monitoringu.

Policja publikuje zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Mickiewicza 1, tel. 3322148810, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: [email protected]. Gwarantujemy anonimowość! - informuje Komenda Miejska Polski w Bielsku-Białej.
źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy