Policja szuka sprawcy przywłaszczenia portfela, publikuje zdjęcia podejrzanego

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 05.06.2019 09:56,
Policja szuka sprawcy przywłaszczenia portfela, publikuje zdjęcia podejrzanego

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z dokumentami oraz gotówką w kwocie 2.400 zł, do którego doszło w dniu 6 maja 2019 roku w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Niepodległości 47 przez nieustalonego sprawcę. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Mickiewicza 1, tel. 3322148810, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: [email protected]. Gwarantujemy anonimowość! Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów - informuje bielska policja.
źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy