Policjanci odzyskali skradziony samochód

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.07.2023 10:50,
Nie miał szczęścia złodziej samochodowy, który ukradł samochód marki Fiat z terenu otwartej posesji w Pisarzowicach.
Policjanci odzyskali skradziony samochód
Do kradzieży doszło 28 czerwca w godzinach popołudniowych. Z terenu otwartej posesji w Pisarzowicach został skradziony samochód marki Fiat. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia przeprowadzili szereg czynności procesowych i pozaprocesowych, by znaleźć sprawcę i odzyskać skradziony pojazd.


27-letni złodziej został błyskawicznie namierzony i zatrzymany. Mężczyzna był zaskoczony, kiedy do jego drzwi zapukali stróże prawa. Złodziej postanowił "ukryć" się w łóżku, jednak szybko został znaleziony. Skradziony samochód wraz z dokumentami został odzyskany i wrócił do właściciela. Miłośnik cudzych samochodów oprócz kradzieży samochodu odpowie jeszcze za kierowanie nim pomimo posiadanego wyroku zakazującego mu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Ponadto okazało się, że 27-latek przebywał w swoim miejscu zamieszkania, choć miał wrócić do Zakładu Karnego, gdzie odbywał już karę za inne przestępstwa. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy