Policjanci szukają świadków wypadku

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 04.12.2019 15:00, ap, foto: KMP Bielsko-Biała
Wypadek z udziałem kierowcy busa i rowerzystki. Mundurowi poszukują osób, które widziały zdarzenie.
Policjanci szukają świadków wypadku
Do wypadku doszło 29 listopada o godz. 15:50 na ul. Spokojnej w Kobiernicach.W zdarzeniu udział brali: kierujący busem marki Mercedes Sprinter (koloru czarnego) oraz rowerzystka. W wyniku potrącenia kobieta doznała obrażeń ciała.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego. Prosimy wszystkich posiadających informacje na temat powyższego zdarzenia o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapiennej 45, telefon 33 8121280, 33 8121424, 33 8121255 - informuje Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy