Poszukiwania zaginionej mieszkanki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2024 11:15,
Nadal poszukiwana jest zaginiona Grażyna Olszewskia, która wyszła z domu w Zabrzegu i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną. W ubiegły piątek 12 stycznia 2024 r. skoncentrowano znaczne siły i środki celem przeprowadzenia działań poszukiwawczych.
Poszukiwania zaginionej mieszkanki
Na miejscu działań skoncentrowano policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej, OPP w Katowicach, SPPP w Bielsku-Białej, Straż Leśną, Grupę Pogotowia Ratunkowego PCK Czechowice-Dziedzice oraz strażaków z OSP z Zabrzega, Bronowa, Ligoty, Dziedzic, Lipowca oraz starego Bielska. Łącznie w poszukiwaniach wzięło udział prawie 100 osób.

W trakcie poszukiwań wykorzystano quady oraz dwa drony, w tym drona z kamerą termowizyjną. Poszukiwania były utrudnione przez obfite opady śniegu, które wystąpiły dzień wcześniej. Działania trwały od godzin porannych, a zakończyły się w godzinach popołudniowych. Mimo zaangażowania służb, kobiety nie udało się odnaleźć.


Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzi poszukiwania za zaginioną 66-letnią Grażyna Olszewską, która w dniu 5 stycznia 2024 roku wyszła z domu Zabrzegu i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej – wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy kręcone krótkie koloru siwego, oczy koloru niebieskiego.

W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie materiałowe czarne, kurtkę czarno-granatową, buty zimowe.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 47 857 08 10 lub na lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy