Poszukiwany od 6 lat w końcu zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.10.2022 11:13,
Poszukiwany od 6 lat w końcu zatrzymany

Dobry dzielnicowy to policjant, który zna mieszkańców swojego rewiru, ich problemy i troski. Dobra znajomość mieszkańców pozwala także dzielnicowemu na właściwą reakcję w momencie, gdy w dzielnicy pojawia się ktoś nieznajomy lub poszukiwany. Tak właśnie było w przypadku 41-latka, który przed organami ścigania ukrywał się od 6 lat. Gdy tylko pojawił się na rewirze, został zatrzymany.

41-latek był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych, które wydał żywiecki sąd. Przed organami ścigania ukrywał się od 2016 roku głównie za granicą. Do jego zatrzymania przyczyniło się dobre rozpoznanie terenu przez dzielnicowego. Gdy tylko 41-latek pojawił się w rewirze, do jego drzwi zapukał dzielnicowy.

Mężczyzna ma do odbycia wyrok ponad roku więzienia. 41-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do najbliższego zakładu karnego.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy