Poszukiwany zatrzymany. Wpadł na kradzieży prądu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2022 14:08,
Bielscy policjanci zatrzymali 51-latka podejrzewanego o kradzież energii elektrycznej.
Poszukiwany zatrzymany. Wpadł na kradzieży prądu

W poniedziałek w godzinach popołudniowych dyżurny Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej został powiadomiony przez pracownika sieci energetycznej, że jeden z mieszkańców kamienicy przy ulicy Sobieskiego nielegalnie pobiera prąd. Kiedy na miejsce dotarli mundurowi, potwierdzili zgłoszenie.

Po sprawdzeniu 51-latka w bazie danych okazało się, że ukrywał się on przed wymiarem sprawiedliwości i jest poszukiwany przez bielski sąd, ponieważ miał do odbycia wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze występki.

Na miejscu ujawnionej kradzieży energii policyjni technicy zabezpieczyli dowody przestępstwa, a podejrzewany o nie bielszczanin trafił zgodnie z dyspozycją sądu do zakładu karnego. Tam poczeka na kolejny wyrok, za kradzież energii elektrycznej grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy