Pożar w bloku w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 09.05.2023 09:11,
Strażacy szybko opanowali sytuację.
Pożar w bloku w Bielsku-Białej
Cztery zastępy straży pożarnej gasiły wczoraj pożar, który wybuchł w poniedziałek wieczorem w budynku wielorodzinnym, 10 kondygnacyjnym przy ulicy Podgórze w Bielsku-Białej. Nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

- Podczas dojazdu z oddali było widać kłęby czarnego dymu na dachu wieżowca. Po dojeździe zastępów miejsce zdarzenia zabezpieczono, a obecna na miejscu policja prowadziła ewakuację danej klatki. Strażacy zabezpieczeni w aparaty ochrony dróg oddechowych podali jeden prąd wody z nawodnionego pionu, znajdującego się w budynku na dach. Równocześnie rozłożono drabinę mechaniczną, z której podano drugi prąd wody. Po zlokalizowaniu i ugaszeniu pożaru, stwierdzono, że paliła się tzw. galeria ewakuacyjna na dachu (deski z podestu i papa). Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi policja - informuje OSP Bielsko-Biała.

źródło i foto: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy