reklama

Przerażona kobieta wezwała strażaków. Jej samochód zawisł na skarpie

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.10.2019 14:14, ap
Kierująca samochodem marki Skoda Fabia przeżyła chwile grozy. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy po tym, jak jej pojazd zawisł na wysokiej skarpie.
Przerażona kobieta wezwała strażaków. Jej samochód zawisł na skarpie
W czwartek (10.10) po godz. 11:00 dyżurny KP PSP w Żywcu otrzymał zgłoszenie od kobiety, której auto zjechało z drogi, a tył pojazdu zawisł na wysokiej skarpie. Kierująca prosiła o pomoc w wydostaniu się ze samochodu.

Do zdarzenia doszło na wąskiej ulicy Stromej w gminie Czernichów.

Na szczęście, okazało się, że sytuacja nie jest tak poważna, jak brzmiało zgłoszenie. Kobieta sama wydostała się z samochodu, a przybyli na miejsce strażacy z OSP Międzybrodzie Żywieckie wciągnęli skodę z powrotem na drogę, jeszcze zanim przyjechali funkcjonariusze z żywieckiej komendy.

Przez krótką chwilę pojazd blokował przejazd. Cała akcja ratunkowa trwała ok. 30 minut.

foto: Straż Międzybrodzie Żywieckie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy