34-latka wtargnęła pod koła nadjeżdżającego samochodu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 10.10.2019 09:10,
Wczoraj na bielskiej ulicy samochód osobowy potrącił kobietę. Do zderzenia doszło na przejściu dla pieszych. Winę za wypadek ponosi jednak 34-latka, która wpatrzona w telefon wtargnęła pod koła nissana.
34-latka wtargnęła pod koła nadjeżdżającego samochodu
W środę ok. godz. 19:15 na przejściu dla pieszych samochód potrącił kobietę. Zdarzenie miało miejsce na ul. Andersa w Bielsku-Białej.

- Na szczęście 34-latka nie doznała poważnych obrażeń. Policjanci z drogówki ustalili, że to ona ponosi winę za zdarzenie, wtargnęła wprost pod nadjeżdżającego nissana. Tym razem skończyło się na upomnieniu - relacjonuje st. asp. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Kobieta weszła pod samochód, ponieważ wpatrzona była w telefon komórkowy.

- Niestety takie zdarzenia mogą skończyć się śmiercią pieszego. Apelujemy o ostrożność, zdrowy rozsądek, przepisowe korzystanie z dróg i używanie solidnych elementów odblaskowych - dodaje policjant.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy