Wandal zniszczył 7 samochodów

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 08.10.2019 12:00, ap
To nie była spokojna noc w Bystrej. Ktoś uszkodził kilka zaparkowanych samochodów. Sprawcę chuligańskiego czynu ustala teraz policja.
Wandal zniszczył 7 samochodów
Co kierowało osobą, która w nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7.10) zniszczyła kilka samochodów? To wraz z personaliami sprawcy ustalają mundurowi. Funkcjonariusze przeglądają monitoringi.

Do zdarzenia doszło na ul. Juliana Fałata w Bystrej.

Samochody zaparkowane były nieopodal szpitala. Niezidentyfikowany (jeszcze) wandal zniszczył 7 pojazdów, m.in. wyrywając lusterka i uszkadzając lakiery.

Trwa także szacowanie strat.

Dzieje się coś ciekawego, a uważasz, że warto o tym poinformować mieszkańców? Wyślij informację lub zdjęcia na [email protected] lub poprzez nasz profil facebookowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy