Samochód uderzył w nieoświetlonych rowerzystów

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 24.10.2019 09:08, ap
Wieczorem doszło do poważnego wypadku. Kierowca, wyprzedzając inny samochód, nie zauważył jadących z naprzeciwka rowerzystów. Cykliści nie miały żadnych świateł i odblasków.
Samochód uderzył w nieoświetlonych rowerzystów
W środę (23.10) w Ligocie samochód osobowy potrącił dwoje rowerzystów. Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 18:30 na ul. Zabrzeskiej.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 50-letni kierowca samochodu marki Skoda w niedozwolonym miejscu wyprzedzał inny pojazd. W trakcie wykonywania czynności, mieszkaniec Bielska-Białej zjechał na przeciwległy pas i bokiem uderzył w jadących z naprzeciwka cyklistów.

Kierowca skody nie zauważył rowerzystów, ponieważ byli oni kompletnie nieoświetleni. Nie posiadali żadnych obowiązkowych elementów odblaskowych ani lampek na baterie.

18-letni mężczyzna oraz 20-letnia kobieta z połamaniami trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy