18-latka wtargnęła pod koła nadjeżdżającego samochodu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 23.10.2019 14:36, ap
Kolejne potrącenie pieszej osoby na terenie powiatu bielskiego! Rano w Czechowicach-Dziedzicach 18-letnia dziewczyna źle zinterpretowała sygnał kierowcy i wtargnęła wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu.
18-latka wtargnęła pod koła nadjeżdżającego samochodu
Wczoraj informowaliśmy Was o pladze potrąceń w ostatnich dniach. >>> Niebezpieczny poranek na drogach. W ciągu godziny doszło do dwóch wypadków<<<. Dzisiaj (23.10) niestety znowu doszło do wypadku z udziałem osoby pieszej.Na ul. Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach ok. godz. 7:00 młoda kobieta wtargnęła wprost pod nadjeżdżający pojazd.

- Jak ustalili policjanci dziewczyna stała przy przejściu dla pieszych, kiedy dojeżdżający do pasów kierujący mrugnął światłami nadjeżdżającemu z naprzeciwka kierowcy, aby zwrócić mu uwagę, że nie ma włączonych świateł mijania. 18-latka zinterpretowała to jako znak dla siebie i weszła wprost pod koła pojazdu - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Dziewczyna słuchała muzyki i nie obserwowała dokładnie otoczenia drogi. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Została upomniana przez policjantów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy