Setne urodziny świętuje bielszczanka - pani Elżbieta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.07.2020 11:42, foto: Archiwum rodzinne
Jubilatka ma 3 dzieci, 7 wnuków, 12 prawnuków i 4 praprawnuków.
Setne urodziny świętuje bielszczanka - pani Elżbieta
14 lipca przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Janusz Okrzesik przekazał jubilatce w imieniu bielskiego samorządu i swoim własnym gorące życzenia i kwiaty.

Elżbieta Biernat z domu Gayer urodziła 14 lipca 1920 roku w Białej. Szkołę Podstawową ukończyła w Hałcnowie, a liceum w Katowicach. W 1938 r. wyszła za mąż za Józefa Biernat. Podczas wojny mieszkała w Białej, w 1940 r. urodziła córkę Helenę, a tuż po wojnie jeszcze jedną córkę Krystynę i syna Czesława. Mąż pani Elżbiety zmarł w 1984 r. Jubilatka ma 3 dzieci, 7 wnuków, 12 prawnuków i 4 praprawnuków.

Elżbieta Biernat przepracowała zawodowo 50 lat. Jest osobą pogodną, jasno myślącą i otwartą na wszystkich ludzi. Uwielbia śpiewać i recytować wiersze.
Życzymy jubilatce dalszych równie pogodnych dni w życiu.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy