Straż Miejska rekrutuje. Jakie warunki trzeba spełnić?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.02.2022 09:04, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Straż Miejska w Bielsku-Białej ogłosiła nabór do swoich szeregów. Aplikacje składać można do 15 lutego.
Straż Miejska rekrutuje. Jakie warunki trzeba spełnić?
Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz pracę w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, lubisz pomagać innym, możesz zrealizować to wszystko, pracując w Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.


Ochrona porządku publicznego, w tym m.in. działania patrolowo-interwencyjne, podejmowanie czynności w przypadku naruszeń przepisów prawa, ochrona mienia oraz życia i zdrowia mieszkańców, zabezpieczanie zgromadzeń i imprez publicznych – to główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku aplikanta. - czytamy na stronie Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.
Poszukiwani są kandydaci na stanowiska w referatach rejonowych i patrolowo-interwencyjnym. Kandydaci muszą mieć co najmniej średnie wykształcenie, ukończone 21 lat i posiadać nienaganną opinię, a dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B. Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym, wymagana jest znajomość topografii Bielska-Białej.

Wśród dodatkowych preferencji są m.in. ukończony kurs podstawowy dla strażników miejskich (gminnych), wykształcenie wyższe na kierunku: prawo, administracja, bezpieczeństwo publiczne lub pokrewne), prawo jazdy kat. B, zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym lub pojazdem przewożącym wartości pieniężne.
Wszystkie szczegóły związane z naborem znajdują się na stronie: https://bip.strazmiejska.bielsko.pl/rekrutacja-0

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy