26-letni kierowca próbował wręczyć policjantom łapówkę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.02.2022 11:33,
Kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągle, ale to nie wszystko...
26-letni kierowca próbował wręczyć policjantom łapówkę

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Korbielowie na ulicy Beskidzkiej. Pełniący tam służbę policjanci z żywieckiej drogówki zauważyli kierowcę skody, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Gdy policjanci zatrzymali pojazd, okazało się, że za kierownicą siedział 26-letni obywatel Słowacji.

Mężczyzna w ogólne nie miał prawa jazdy. Gdy mundurowi zaproponowali mu mandat karny, ten w zamian za „załatwienie” sprawy bez żadnych konsekwencji, zaproponował im łapówkę w wysokości 500 euro. 26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut próby skorumpowania policjantów, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy