W czasie ferii w Bielsku-Białej czynne są dwa lodowiska

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 01.02.2022 17:36,
W Bielsku-Białej można jeździć na łyżwach w dwóch miejscach przygotowanych przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W czasie ferii w Bielsku-Białej czynne są dwa lodowiska

Jedno lodowisko znajduje się w Parku Słowackiego obok Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej, a drugie obok hali Victoria przy ul. Bratków.

Na boisku przy hali Victoria funkcjonuje niezadaszone lodowisko-ślizgawka. Frekwencja na nim znacznie odbiega od tej pod namiotem w Parku Słowackiego - zapewne z uwagi na brak zadaszenia, gorszą lokalizację, ale również brak wypożyczalni łyżew. Jednak dla kogoś, kto ma własne łyżwy i chce w bardziej kameralnych warunkach poślizgać się na lodzie, to jest dobre miejsce. Warto też rozważyć tę opcję jako pomysł na spędzenie nadchodzących ferii.

Lodowisko przy Victorii działa od godz. 8.00 w turach po 45 minut do 11.45. Przerwa techniczna obowiązuje od godz. 11.45 do 12.30. Kolejne tury ślizgania odbywają się od godz.12.30 do 15.15, kolejna przerwa techniczna od godz. 15.15 do 16.00 i następne cztery tury od godz. 16.00 do 19.45.

Obowiązuje następujący cennik korzystania z lodowiska:
bilet normalny – 8 złotych 45 minut,
bilet ulgowy – 6 złotych 45 minut,
bilet dla dzieci do lat 7 pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna – bezpłatny,
bilet feryjny – 3 złote 45 minut,
Program Rodzina Plus 50 proc. ceny od pozycji 1. i 2.

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się, tj. posiadającym legitymację szkolną lub studencką oraz osobom niepełnosprawnym, emerytom i rencistom. Bilet feryjny dedykowany jest osobom uczącym się, tj. posiadającym legitymację szkolną lub studencką i dotyczy okresu 14-27 lutego 2022 r.

Uwaga: przy temperaturach powyżej +10o C, lodowisko może być nieczynne. BBOSiR zastrzega sobie możliwość zmian w powyższym harmonogramie z uwagi na czynniki zewnętrzne np. stan tafli lodu, opad śniegu, deszczu, itp.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy