Święteczny weekend na bielskich drogach

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 11.04.2023 11:20,
Najbardziej niespokojnymi dniami świątecznego weekendu był piątek po południu oraz sobota.
Święteczny weekend na bielskich drogach

W służbę podczas świątecznego weekendu każdego dnia zaangażowani byli policjanci z drogówki, prewencji oraz służb kryminalnych. Czuwali oni nad bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz mieszkańców regionu i osób, które odwiedziły w tym czasie Podbeskidzie.

W Święta na drogach regionu doszło do 22 zdarzeń drogowych, w tym do 21 kolizji oraz 1 wypadku drogowego, w którym ranna została jedna piesza. Najbardziej niespokojnymi dniami świątecznego weekendu był piątek po południu oraz sobota. W tych dniach odnotowano najwięcej kolizji drogowych.

To były jedne z bardziej spokojnych Świąt Wielkanocnych w regionie. Niestety w dalszym ciągu nie brakuje kierowców, którzy decydują się wsiąść za kierownicę pomimo spożytego wcześniej alkoholu. Stróże prawa od piątkowego popołudnia do poniedziałku zatrzymali 5 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę „na podwójnym gazie”.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy