Tragiczny wypadek w Jasienicy. Kierowca przejechał po leżącym mężczyźnie

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 06.12.2020 10:30, PG
Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (05.12.) w Jasienicy przy ul. Strumieńskiej tuż przed północą. Kierowca audi wjeżdżając na teren posesji przejechał po człowieku leżącym na chodniku.
Tragiczny wypadek w Jasienicy. Kierowca przejechał po leżącym mężczyźnie


Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że pod samochodem uwięziony jest człowiek. Po przybyciu na miejsce strażacy podnieśli samochód za z pomocą narzędzi hydraulicznych i wyciągnęli ofiarę spod auta. Odstąpiono jednak od czynności reanimacyjnych ze względu na poważne obrażenia mężczyzny.

Działania służb trwały do rana.

Kierowca audi to 45 – letni mężczyzna. Był trzeźwy, Póki co nie wiadomo czy 58 – letni mężczyzna zginął pod kołami samochodu czy nie żył już wcześniej. Wykaże to sekcja zwłok. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja pod nadzorem prokuratury.

foto: Waszym Okiem Radio Bielsko

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy