W czwartek protest rolników, będą utrudnienia na drogach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.02.2024 11:41,
Protest przyjmie formę przejazdu kolumny pojazdów, przede wszystkim traktorów.
W czwartek protest rolników, będą utrudnienia na drogach
Na czwartek 22 lutego przewidziano przeprowadzenie protestu rolników. Uczestnicy protestu przejadą z Czechowic-Dziedzic w kierunku Bielska-Białej, by finalnie przez Kozy dojechać do Czańca. Policjanci będą zapewniać bezpieczeństwo i porządek publiczny, a także bezpieczeństwo w ruchu drogowym w trakcie akcji rolników.Protest przyjmie formę przejazdu kolumny pojazdów, przede wszystkim traktorów. Przewiduje się udział w akcji ponad 100 pojazdów.

Uczestnicy strajku około godziny 11.00 zbiorą się przy sklepie rolniczym w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Legionów 20. Następnie ruszą w kierunku Bielska-Białej drogą krajową numer 1, gdzie w Bielsku-Białej będą poruszać się ul. Warszawską, następnie skręcą w ul. Piastowską docierając do ronda Hulanka, skąd Alejami Generała Władysława Andersa oraz ul. Bora Komorowskiego dotrą do ul. Żywieckiej i będą się kierować do ul. Krakowskiej docierając do Kóz, a następnie do Czańca, gdzie przewiduje się zakończenie protestu.

- Niewątpliwie okoliczność protestu będzie miała wpływ na spiętrzenie ruchu, dlatego apelujemy do kierujących o zachowanie ostrożności i wykazanie wyrozumienia - apelują policjanci.

źródło: KMP Bielsko-BiałaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy