WOŚP w Bielsku-Białej: zebrano więcej niż przed rokiem

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 29.01.2024 12:22,
W niedzielny finał WOŚP w Bielsku-Białej zaangażowanych było ponad pół tysiąca wolontariuszy.
WOŚP w Bielsku-Białej: zebrano więcej niż przed rokiem
W niedzielę (28.01) przez cały dzień w Bielsku-Białej, podobnie jak w całej Polsce, trwały spotkania, koncerty i licytacje organizowane w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Jak informował sztab krajowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tego dnia w całym kraju na ulice wyszło ok. 120 tysięcy wolontariuszy. W stolicy Podbeskidzia było ich ok. 550 i działały trzy orkiestrowe sztaby. Przypomnijmy, że w zeszłym roku wszystkie bielskie sztaby WOŚP zebrały ponad 730 tys. zł. Jak będzie w tym roku, dowiemy się, gdy wszystkie zbiórki i akcje zostaną podliczone.

Obecnie zakończył się pierwszy etap liczenia puszek. Już teraz wiadomo, że rekord zostanie pobity - na ten moment zadeklarowana kwota wynosi ponad 765 tys. zł, czyli o 30 tys. więcej niż rok temu.

źródło: UM Bielsko-Biała, foto: fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy