Zaginął 27-letni mężczyzna

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.10.2022 13:24,
Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku prowadzą poszukiwania za 27 – letnim Mateuszem Wiśniewskim mieszkańcem Wilkowic.
Zaginął 27-letni mężczyzna

Zaginiony 27-letni Mateusz Wiśniewski opuścił w lipcu br. miejsce swojego zamieszkania, po czym ostatni raz widziany był w sierpniu br. na terenie Bielska-Białej. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 27 lat, wzrost 180 cm, średnia budowa ciała, sylwetka zgarbiona, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy niebieskie,

Ubrany: w spodnie dresowe szare, koszulkę czarną z nadrukiem, obuwie sportowe typu adidas koloru ciemno-szarego.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Szczyrku, przy ul. Myśliwskiej 40, e-mail. [email protected], tel. 47 857 -0610 lub 47 857-12 55.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy