Zatrzymani na próbie kradzieży katalizatora

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.12.2021 14:13,
Dzięki reakcji mieszkańca Żywca policjanci zatrzymali trzech mężczyzn oraz kobietę, którzy próbowali ukraść katalizator.
Zatrzymani na próbie kradzieży katalizatora
Kilka dni temu przed 18.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że na jednym z parkingów grupa osób najprawdopodobniej próbowała ukraść katalizator. Zostali jednak spłoszeni i uciekli.


Świadek zapamiętał markę oraz numery rejestracyjne samochodu którym odjechali. Dzięki temu policjanci już po chwili zatrzymali podejrzany pojazd.

W środku było trzech mężczyzn w wieku od 32, 33 oraz 42 lat oraz kobieta w wieku 24 lat. Cała czwórka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzut.

Jak dodatkowo ustalili policjanci, 24-latka była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Cieszynie. Z kolei 33-latek oprócz próby kradzieży, złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami, który wydał pszczyński sąd. Oboje mieli też do odbycia wyrok za wcześniej popełnione przestępstwa dlatego trafili do aresztu. W stosunku do 32-latka oraz jego starszego o 10 lat kolegi prokurator zastosował policyjny dozór. Za próbę kradzieży wszystkim grozi kara nawet 5 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy