Zatrzymano 25 nielegalnych imigrantów z Syrii

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.08.2023 14:46,
Zatrzymano 25 nielegalnych imigrantów z Syrii

W czwartek około godziny 7.30 dyżurny żywieckiej komendy został poinformowany, że na terenie Drogowego Przejścia Granicznego w Zwardoniu stoi pojazd dostawczy, z którego wybiegły do lasu osoby. Po wykonaniu czynności ustalono, że z busa wybiegło 25 osób, prawdopodobnie nielegalnych imigrantów, którzy pobiegli do lasu. O sytuacji powiadomiono funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej.

Mundurowi wspólnie rozpoczęli poszukiwania. W pobliskim lesie odnaleźli 25 osób, które okazały się obywatelami Syrii. Żadna z nich nie posiadała przy sobie dokumentów uprawniających do pobytu na terytorium RP. W związku z tym, że osoby przebywały na terenie naszego kraju nielegalnie, zostały one zatrzymane przez funkcjonariuszy Straży Granicznej.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy