Złodziej zatrzymany. Ukradł Ukraińcowi portfel

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.05.2022 16:57,
Policjanci z Czechowic-Dziedzic szybko namierzyli sprawcę przywłaszczenia portfela i odzyskali dokument oraz blisko 3 tysiące złotych.
Złodziej zatrzymany. Ukradł Ukraińcowi portfel

Do przestępstwa doszło na przełomie kwietnia i maja w Czechowicach-Dziedzicach. Obywatel Ukrainy zgłosił się w tamtejszym komisariacie, zawiadamiając, że ktoś najprawdopodobniej skradł zagubiony przez niego portfel wraz z dokumentami i blisko 3 tysiącami złotych.

Policjanci przyjęli zawiadomieni i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Szybko trafili na trop 55-letniego mieszkańca powiatu bielskiego podejrzewanego o to przestępstwo. Kiedy nazajutrz, wczesnym rankiem udali się do hotelu, gdzie tymczasowo zamieszkiwał, mężczyzna był mocno zaskoczony policyjną wizytą. Gdy stróże prawa przedstawili mu obciążające go dowody, oddał przywłaszczony portfel, dokumenty i gotówkę.

Został zatrzymany i doprowadzony do czechowickiego komisariatu, a pokrzywdzony odzyskał swoją własność. 55-latek usłyszał zarzut przywłaszczenia, za które może trafić za kraty nawet na 5 lat. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy