Zmiany na stanowiskach kierowniczych w policji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.02.2023 11:00,
W ostatni dzień stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu odbyło się spotkanie związane ze zmianami na stanowiskach kierowniczych zarówno w żywieckiej komendzie policji, jak i podległych komisariatach. Rozkazy personalne z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu mł. insp. Krzysztofa Czaja odebrało pięciu funkcjonariuszy.
Zmiany na stanowiskach kierowniczych w policji

I tak, rozkazem personalnym Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja:

  • Mianował na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu podkomisarza Artura Biernata, który dotychczas był Zastępcą Naczelnika tego wydziału.
  • Mianował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu nadkomisarza Tadeusza Pytel, który dotychczas był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Jeleśni.
  • Mianował na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu nadkomisarza Adama Gołąbka, który dotychczas był Zastępcą Naczelnika tego wydziału.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu podkomisarzowi Markowi Durnasiowi, który dotychczas pełnił służbę jako specjalista tego wydziału.
  • Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Jeleśni aspirantowi sztabowemu Grzegorzowi Górnemu, który do tej pory pełnił służbę jako specjalista Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy