W ramach WOŚP można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 27.01.2023 13:09, fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB
W ramach WOŚP można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej

rwa odliczanie do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten w Bielsku-Białej, podobnie jak w całym kraju, odbędzie się w niedzielę – 29 stycznia.

W mieście z tej okazji nie tylko kwesta wolontariuszy, ale wiele różnych atrakcji na Rynku. Kolejny, trzeci już rok z rzędu, swoją aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kontynuuje prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

- Zapraszam do aukcji, w której można wylicytować kolację właśnie ze mną. Tym razem jednak zapraszam nie do standardowej restauracji, ale samodzielnie przyrządzę aż trzy dania, które wybierze szczęśliwy zwycięzca – zachęca włodarz.

Link do aukcji https://allegro.pl/.../kolacja-z-jaroslawem-klimaszewskim...A co podczas kolacji? Rozmowy o wszystkim lub niemal wszystkim – mieście, życiu, Podbeskidziu i o tym, o co zawsze chcieliście zapytać, a nie mieliście okazji. Dokładny czas, miejsce i menu spotkania ustalone zostanie po zakończonej aukcji tak, aby pasowało obu stronom.

Bielski finał WOŚP odbędzie się na Rynku 29 stycznia od godziny 16.00. W tym roku fundacja gra pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Żyj zdrowo w zdrowym świecie!


W dniu finału od rana w mieście będzie można spotkać kilkuset kwestujących wolontariuszy. Po południu na Rynku zagrają Zespół Pieśni i Tańca Bielsko, Amaya i Jovi, Ultramuffina, N.O.T. oraz The Djangos.

Ponadto będzie grochówka, pokazy ratownictwa medycznego i światełko do nieba.

W Bielsku-Białej, podobnie jak w ubiegłym roku, działają trzy sztaby WOŚP – w V Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Lompy 10, Grupy Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku-Białej przy ul. Dworkowej 5 i w Medical Point s.c. przy ul. Czesława Tańskiego 56.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy