Nie pozwolimy nazywać się hołotą! – grzmiał w Bielsku Rafał Trzaskowski [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 12.06.2020 18:50, PG
Pandemia trwa i kampania wyborcza też...
Nie pozwolimy nazywać się hołotą! – grzmiał w Bielsku Rafał Trzaskowski [FOTO]

W piątek (12.06.) po południu na zaproszenie posłanki Mirosławy Nykiel oraz prezydenta Jarosława Klimaszewskiego do Bielska – Białej przyjechał kandydat na Prezydenta RP Rafa Trzaskowski (PO).

Podczas konferencji prasowej na placu Chrobrego Trzaskowski mówił, że uwielbia Bielsko i często tu przyjeżdża a jego żona ma tu mnóstwo znajomych, z którymi chodziła do klasy.

Kandydat przedstawił trzy podstawowe punty swojego programu czyli: darmowe przedszkola i żłobki w całej Polsce, centra rozwoju lokalnego w każdym mieście za 20/30 mln zł, które będą tworzyły lokalną wspólnotę oraz dotacja 10 tys. zł dla każdej rodziny, która wymieni piec na ekologiczny lub zamontuje panele fotowoltaiczne czy pompę ciepłowniczą.

- To są inwestycje tu i teraz w większych i mniejszych miastach – przekonywał Trzaskowski.

Dziennikarze zadawali pytania. Padło pytanie o tweet Joachima Brudzińskiego (PiS), który napisał: „Polska bez LGBT jest najpiękęnisza

- Słowa: „Polska bez kogoś” to dzielenie Polaków. My mamy dosyć dzielenia Polek i Polaków. Nie pozwolimy się dzielić i atakować. Nie pozwolimy się nazywać hołotą! Dosyć tego mamy. Wszyscy Ci, którzy używają takiego języka zapłacą za to polityczną cenę. – grzmiał Trzaskowski na placu Chrobrego w Bielsku - Białej.

Następnie kandydat dziękował mieszkańcom za wszystkie podpisy i robił sobie z nimi zdjęcia. Chętnych było wielu i „ścisk” był niemały.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy