Świąteczna Zwrotka Ż: butelki oddawać można tylko do jutra!

Region, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 18.12.2019 11:30, ap, foto: UM Żywiec
W Żywcu można oddawać butelki, a za każdą sztukę Grupa Żywiec dokłada złotówkę na zakup drzew. Trzeba się jednak pośpieszyć! Akcja Świąteczna Zwrotka Ż potrwa tylko do jutra.
Świąteczna Zwrotka Ż: butelki oddawać można tylko do jutra!
W ramach akcji Świąteczna Zwrotka Ż, chętni mogą oddawać butelki po piwie z grupy Żywiec.Oddający za każdą sztukę otrzymują 35 groszy, zaś Grupa Żywiec za każdą oddaną butelkę przekazuje 1 złoty na zakup drzew tlenowych dla miasta Żywca.

Wczoraj (17.12) akcję mocno wsparła Społeczna Straż Rybacka Powiatu Żywieckiego, która dostarczyła do Strefy 650 butelek.

- Bardzo cieszę się z kolejnej wspólnej inicjatywy zrealizowanej ze Społeczną Strażą Rybacką. Wspólnie dbamy o wody, zadbamy również o czyste powietrze - mówi Antoni Szlagor, burmistrz Żywca.

Strefa czynna jest do 19 grudnia od godziny 12.00 do godziny 20.00.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy