Wychowała ponad 100 dzieci!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 11.12.2020 16:08, PAN
Województwo Śląskie po raz kolejny uhonorowało wyjątkowe postaci z regionu statuetkami „Przyjaciela Rodziny”

Wychowała ponad 100 dzieci!

- Naszych laureatów śmiało możemy nazwać aniołami, mającymi w sobie boską iskrę dającą im siłę do pomagania innym. Czynią to nie tylko w swojej pracy zawodowej, ale także w działaniach społecznych, pomocy rodzinie, która jest dla nas priorytetem - podkreśla Izabela Domogała, członek zarządu województwa podczas wtorkowej uroczystości w Sali Błękitnej Gmachu Sejmu Śląskiego.

Tegoroczną laureatką konkursu jest m.in.Agata Warnawin. Bielszczanka od 2002 r. będąc rodziną zastępczą niezawodową opiekowała się dziećmi umieszczonymi w pieczy zastępczej, a od kwietnia 2012 roku stanowiła rodzinę zastępczą zawodową pozostając we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku-Białej. Od 1 października 2013 r. pełni funkcję rodziny zastępczej zawodowej o charakterze pogotowia rodzinnego. Aktualnie sprawuje pieczę nad czwórką dzieci w tym nad trójką niemowlaków. Zajmując się nieprzerwanie przez 20 lat rodzicielstwem zastępczym w praktyce przyjęła do swojego domu ponad 100 dzieci.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy