Adam Małysz wyleczony z koronawirusa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 10.07.2020 16:54,
Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania - poinformował Adam Małysz.
Adam Małysz wyleczony z koronawirusa

42 - letni Adam Małysz to jeden z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii Polski. Wywalczył m.in. cztery medale olimpijskie - trzy srebrne i jeden brązowy. Po skończeniu kariery skoczka swoich próbował sił jako kierowca rajdowy, a od 2016 pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Pod koniec czerwca Adam Małysz poinformował, że na koronawirusa. Już wyszedł z tych kłopotów, o czym poinformował w piątek (10.07) na facebooku:

- Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca :) Testy wykazały, że jestem zdrowy! Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy. Jednocześnie pamiętajcie - epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać - napisał A. Małysz.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›