Amatorski sport ma przerwę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 26.03.2021 17:35, PAN
Mają pecha piłkarze amatorzy, bowiem drugi rok z rzędu druga runda w ich wykonaniu jest poważnie zagrożona
Amatorski sport ma przerwę
Według nowych obostrzeń do 9 kwietnia mogą odbywać się mecze mistrzowskie jedynie w ligach zawodowych, czyli prowadzonych przez PZPN. Od najbliższej soboty nie będą rozgrywane więc mecze od IV ligi do klasy C seniorów oraz wszystkie rozgrywki młodzieżowe.

Powoduje to pewne komplikacje, bo amatorskie zespoły oprócz meczów ligowych mają do rozegrania Puchar Polski, a w niektórych ligach planowane są jeszcze baraże. Wątpliwe, jeśli wiosenna runda ruszy, aby udało się rozegrać wszystkie mecze do końca czerwca. Według rozporządzenia mecze seniorskie w ekstraklasie, I, II i III lidze oraz ekstraklasie i I lidze futsalu oraz ekstraklasie I i II lidze żeńskiej odbywać się mają bez udziału publiczności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›