Awans poważnie się oddalił

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 03.05.2021 17:56, PAN
Za nami dwa mecze finałowej rywalizacji play-off w I lidze siatkarzy. BBTS Buielsko-Biała przegrywa z LUK Politechniką Lublin 0-2
Awans poważnie się oddalił
Zespół z Lublina potrzebuje więc jeszcze tylko jednego zwycięstwa, by cieszyć się z awansu do siatkarskiej elity. Jako, że będzie gospodarzem trzeciego meczu marzy o fecie na własnym parkiecie.

W pierwszym meczu w Lublinie gospodarze wygrali 3-0, ale wynik jest mylący, bo oprócz słabej gry BBTS w drugim secie, w pozostałych trwała bardzo wyrównana walka. W rewanżu wszystko toczyło się pomyślnie dla BBTS.

Dwa wygrane sety, do tego 42 punktów Olega Krikuna zdawało się dawać gwarancje na końcowy sukces. Nic z tego, goście pozbierali się, wygrali dwa kolejne sety, a w tiea-breaku zwyciężyli do 13.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›