Awans z ogromnym szczęściem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 29.03.2021 12:08, PAN
Futsalowa drużyna Rekordu Bielsko-Biała awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski kobiet
Myliłby się ten, kto sądziłby, że bielszczankom awans w starciu ze Ślęzą Wrocław przyszedł łatwo. Rekord zaczął mecz od prowadzenie 2-0 w 7 minucie, gdy na listę strzelczyń wpisały się Włodarczyk i Czyż. Po kwadransie i golu Gąsiorek było 3-0 dla Rekordu, ale w 40 minucie to Ślęza objęła prowadzenie 4-3! Zespół z Podbeskidzia zdecydował się na wycofanie bramkarki i ryzyko się opłaciło, bo niemal równo z syreną trafiła Knysak. Dogrywka także nie wyłoniła zwycięzcy, strzelano więc aż sześć kolejek rzutów karnych i w nich Rekord wygrał 4-3.