Bielszczanie w kadrze na Euro!

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 21.08.2019 16:21, PAN
Bielszczanie w kadrze na Euro!

Trener reprezentacji Polski U-19 Łukasz Zebrowski powołał 14 graczy na finały UEFA Futsal Euro. Wśród nominowanych znalazło się dwóch zawodników Rekordu – Krzysztof Iwanek (na zdjęciu) i Michał Groń. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 6-15 września br., na Łotwie, młodzi Polacy w grupowych eliminacjach zmierzą się kolejno z rówieśnikami z: Rosji, Portugalii i Łotwy. Wyjazd do Rygi poprzedzi krótkie zgrupowanie biało-czerwonych, które rozpocznie się 2 września, w Pruszkowie.

Pełny skład kadry

Bramkarze: Krzysztof Iwanek (Rekord Bielsko-Biała) i Patryk Puzio (GKS Futsal Tychy)

Gracze z pola: Piotr Matras, Mateusz Matlęga, Tomasz Palonek i Mateusz Prokop (BSF Bochnia), Bartosz Borowik i Konrad Jekiełek (FC KJ Toruń), Paweł Lisiński (GKS Futsal Tychy), Jakub Raszkowski (Constract Lubawa), Tomasz Warszawski (Legia Warszawa Futsal), Paweł Piór (Dragon Bojano), Maksymilian Lewandowski (TAF Toruń) i Michał Groń (Rekord Bielsko-Biała)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›