Doping potrzebny jest zawsze

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 27.05.2020 07:07, PAN
Futbol wraca z wolna, niemniej stadiony są puste. Tak będzie zapewne do końca sezonu, a kto wie, może i w następnym. Podbeskidzie Bielsko-Biała żyć bez fanów jednak nie potrafi. I słusznie.
Doping potrzebny jest zawsze
W pierwotnym terminie meczu Podbeskidzie - Bruk-Bet Nieciecza z inicjatywy kibiców klub rozpoczął sprzedaż wirtualnych biletów, którą obecnie wznawia zachęcając fanÓw do wirtualnego zapełnienia stadionu. Licznik ustawiono od 262, bo tyle biletów sprzedanych zostało w pierwszej edycji.

W tej odsłonie akcji #WięcejNiżMecz oferowane są symboliczne bilety wirtualne w cenie 1 zł. Dokonując zakupu kibic otrzyma pamiątkowy bilet do wydruku, a jednocześnie pokaże tym gestem, że wspiera swój ukochany zespół!

Mecz Podbeskidzie - Bruk-Bet odbędzie się w sobotę 6 czerwca o godz. 12:40, dziesięć minut wcześniej rozpocznie się transmisja spotkania w telewizji Polsat Sport.


Na boisko Górale wrócą już wcześniej - 3 czerwca o godz. 20:40 zmierzą się z Olimpią Grudziądz w meczu wyjazdowym, to spotkanie również będzie można zobaczyć w Polsacie Sport.

Taki bilet będzie pamiątką z czasów pandemii, coś podobnego jak "komunistyczne" kartki na żywność. Do jednych i drugich zmusza życie. Nie tęsknimy za tamtymi, a miasto po to budowało piękny Stadion Miejski, by mieszkańcy spędzali tam wolny czas, a nie nabywali wirtualne bilety. Warto jednak pokazać, że słynna kibicowska pieśń "Czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja kocham Cię..." nie jest pustym sloganem. I z życzeniem, by feta z okazji powrotu do ekstraklasy w Bielsku-Białej także nie była wirtualna zostawiamy naszych Czytelników.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›