Górale odczują brak gry w portfelach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 20.04.2020 19:01, PAN

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Podbeskidzia Bielsko-Biała doszli do porozumienia z zarządem klubu w sprawie czasowej redukcji wynagrodzeń za czas zawieszenia rozgrywek I ligi.

Górale odczują brak gry w portfelach
Za marzec pracownicy klubu otrzymali należne wynagrodzenia. Swoją pracę wykonali najlepiej jak się dało, czyli awansowali na pierwsze miejsce w pierwszej lidze.
Wkrótce potem rozgrywki zawieszono i lider najdłużej trzymał w niepewności, co do warunków swoich umów z piłkarzami pracownikami. Teraz poinformowano, że wszyscy zgodzili się na 50-procentową obniżkę wynagrodzeń, piłkarze nie dostaną też premii za mecze, bo te się nie odbyły. Skromniejsze nż zwykle apanaże obowiązywać będą za kwiecień i maj.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›