Guzik liderem reprezentacji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 13.06.2020 10:21, PAN

Zarząd Polskiego Związku Biathlonu ustalił podział kadr szkoleniowych na sezon 2020/21. Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w ramach kadry A powołano czteroosobowe składy.

Guzik liderem reprezentacji
Decyzję o podziale kadr zarząd PZBiath podjął na podstawie rekomendacji przedstawionych przez związkową Komisję Szkoleniową. W kadrze seniorek prowadzonej przez trenera Michaela Greisa znalazły się Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk (obie AZS AWF Katowice), Kinga Zbylut i Joanna Jakieła (obie BKS WP Kościelisko). Nowy trener polskich biathlonistów Anders Bratli w ramach kadry seniorów będzie pracował z Grzegorzem Guzikiem (BLKS Żywiec), Łukaszem Szczurkiem, Andrzejem Nędzą-Kubińcem i Marcinem Szwajnosem (wszyscy BKS WP Kościelisko).W kadrze B kobiet znalazła się m.in. Magdakena Gwizdoń z BLKS Żywiec.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›