Łomot planowany, lecz za wysoki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 18.10.2020 11:46, PAN
W meczu na szczycie SMS II Łódź rozgromił Rekord Bielsko-Biała 5-0.
Łomot planowany, lecz za wysoki
Dla bielszczanek to druga z rzędu porażka, która nastąpiła po serii imponujących sukcesów. Co to oznacza? Nic szczególnego, w zreformowanej I lidze są zespoły bardzo mocne, jak SMS II, który mógł skorzystać z zawodniczek z kadry ekstraklasy oraz bardzo słabe. Na szczęście dla Rekordu rezerwa łódzkiego klubu wejść do elity nie może, więc jeśli wygra I ligę, to w ekstraklasie zagra drugi zespół w tabeli. Tym jest zaś Rekord i zapewne tak pozostanie, bo podopieczne Marcina Trzebuniaka są ekipą niezwykle solidną, która w Łodzi przegrała zasłużenie, ale stanowczo zbyt wysoko.

UKS SMS II Łódź – Rekord Bielsko-Biała 5:0 (1:0)

Malesa 37, 48, Mordal 49, Marczak 72, Czartoryska 87.

Rekord: Majewska – Skolarz, Knysak, Pietrzyk, Gąsiorek, Włodarczyk, Cygan (80. Zdan), Rosak (60. Nowacka), Moskała, Czyż (60. Nowak), Predecka (46. Chóras).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›