Mają nowego sponsora

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 22.11.2020 13:50, PAN
Firma Bostik została tytularnym sponsorem siatkarek BKS Stal Bielsko-Biała
Mają nowego sponsora
Prezes Stali Aleksandra Jagieło swoje aktuakne obowiązki wykonuje z dokładnie takim samym zapałem, jak w czasach, gdy była czołową polska siatkarką. Wszędzie jej pełno, dokładne zagrania, skuteczne zbicia. Takiej prezes tylko zazdrościć, bo niemal co tydzień informuje ona o podpisaniu umowy z nowym sponsorem czy partnerem klubu. I tak od lata.

Podczas ceremonii podpisania umowy zostały zaprezentowane: nowa nazwa drużyny, nowe stroje meczowe bielskich siatkarek, a także nowa maskotka. Reksio zyskuje więc nowego przyjaciela, towarzysza zabaw i kompana do dopingu. Gary, bo o nim mowa, to najstarszy na świecie gekon, który występować będzie z numerem 132, bowiem już niebawem takie urodziny będzie obchodzić Bostik na świecie. Uwielbia zabawy z dziećmi, a od niedawna jest także wielkim fanem siatkówki. Umowa obowiązywać będzie przez dwa sezony.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›