Nagrodą... 40 litrów farby

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 17.05.2021 18:29, PAN
Za nami pierwsza edycja turnieju Mitech Cup zorganizowanego dla dziewcząt ze szkół podstawowych powiatu żywieckiego.

Nagrodą... 40 litrów farby
Grający do niedawna w żeńskiej ekstraklasie piłkarskiej Mitech dba o swoje zaplecze, a turniej pokazał, że dziewczęta garną się do futbolu. Pierwsza drużyna Mitechu, po wycofaniu z ekstraklasy pewnie awansowała do III ligi śląskiej, natomiast przyszłe gwiazdy zespołu pokazały kawałek niezłego futbolu.

W kategorii U-12 wygrała Kamesznica przed: Ciścem, Zarzeczem, Solą i Nieledwią, zaś w kategorii U-15 ekipa SP Kamesznica w pokonanym polu zostawiła: Zwardoń, Cisiec, Sól, Zarzecze i Nieledwię. MVP w młodszej grupie została Blanka Rybarska z Zarzecza, zaś w starszej Aleksandra Bysko ze zwycięskiej ekipy. Najlepsze druzyny otrzymały puchary, a wszystkie ekipy wyjechały z medalami i 40 litrami farby, którą pomalują swoje klasy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›