Nagrody za udany sezon

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 27.07.2021 11:41, PAN

Przedsezonowe spotkanie działaczy Podokręgu Bielsko-Biała w gościnnym Międzyrzeczu zakończyło się ożywioną dyskusją z Prezesem Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henrykiem Kulą.


Nagrody za udany sezon
Prezes Śląskiego ZPN przybył, aby pogratulować sukcesów, jakie były udziałem zespołów z PPN Bielsko-Biała w minionym sezonie. Kula podziękowa działaczom za ich trud dla dobra wspólnego oraz dla małej ojczyzny. Za wysiłek, bez którego nie byłoby sukcesów śląskiej piłki, mogącej się szczycić Wicemistrzostwem Polski, Pucharem Polski i Superpucharem Rakowa Częstochowa, Mistrzostwem Polski w futsalu Rekordu Bielsko-Biała i Mistrzostwem Polski w piłce nożnej kobiet Czarnych Sosnowiec.

Był też czas na wręczenie nagród za wicemistrzostwo Klasy A Prezesowi UKS Rotuz Bronów, za mistrzostwo Klasy B Prezesowi LKS Zamek Grodziec i za wicemistrzostwo przedstawicielowi LKS Czaniec II, a także za mistrzostwo w rozgrywkach IV Ligi Okręgowej D1 Młodzik – Grupa 1 i mistrzostwo VI Ligi Okręgowej C1 Trampkarz przedstawicielowi Pasjonata Dankowice.

Rozmawiano także nad pomysłem, aby w ligach niższych nie obowiązywał przepis o grze jednego lub dwóch młodzieżowców, a na najniższych szczeblach mogły odbywać się zmiany lotne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›