Niech ta seria trwa do końca sezonu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 14.12.2020 14:59, PAN
Trzynaste zwycięstwo w tym sezonie odnieśli siatkarze BBTS Bielsko-Biała i są liderem w I lidze.
Niech ta seria trwa do końca sezonu

Siatkarze BBTS-u grają ostatnio co kilka dni i widać po postawie zespołu, że potrzebuje odpoczynku. Za chwilę jednak bielszczanie zakończą zmagania w Pucharze Polski, miejmy nadzieję, że zwycięsko, i będą mogli skupić się na walce o awans do Plus Ligi. Goście zaczęli od mocnego uderzenia i szybko wygrali pierwszego seta, niemniej gospodarze nie dawali za wygraną do końca, doprowadzili do remisu, a w czwartej partii "gryźli parkiet", by zdbyć z liderem choć punt. Ostatecznie rutyniarze w składzie BBTS zapewnili wygraną za trzy punkty.


ZAKSA Strzelce Opolskie - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 25:23, 16:25, 30:32)
BBTS:
Macionczyk (4), Kapelus (9), Siek (9), Krikun (15), Piotrowski (7), Hunek (3) oraz Marek, Jaglarski (libero) Oniszk (7), Makowski (16), Gryc (1), Czetowicz.
MVP: Michał Makowski.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›