Nowak zostaje w Rekordzie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 23.06.2021 14:27, PAN
Tomasz Nowak podpisał dwuletni kontrakt z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała
Nowak zostaje w Rekordzie
Nowak trafił do ekipy Rekordu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Podbeskidzia Bielsko-Biała. W składzie nie widział go trener Robert Kasperczyk, uznano więc, że lepiej, aby pomógł Rekordowi, jednocześnie zostając w stolicy Podbeskidzia. Nowak nie potraktował okresu wypożyczenia jako zsyłki i potwierdził na boisku, że ma umiejętności ekstraklasowe. Działacze Rekordu zaproponowali mu więc nową umowę, jako, że w Podbeskidziu jego umowa wygasła. Obie strony doszły do porozumienia i Rekord zyskał rozgrywającego na dwa najbliższe sezony.

To ważna informacja, bo w kolejnym sezonie III liga będzie pełna doświadczonych zawodników. Pełnym blaskiem ma świecić gwiazda Łukasza Piszczka w LKS Goczałkowice-Zdrój, a w zespole beniaminka Odry Wodzisław gwiazdą jest Marcin Wodecki. Na pewno też o znanych z ligowych boisk wzmocnią się inne kluby z Polonią Bytom na czele.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›