Odniosły przekonywujący sukces

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 10.11.2020 14:34, PAN
Pokonując pewnie 3-0 Volley Wrocław siatkarki Stali Bielsko-Biała awansowały na piąte miejsce w Tauron Ludze.
Odniosły przekonywujący sukces
Było to zaległe spotkanie z piątej kolejki, szczególnie ważne dla Stali, która trzy ostatnie mecze przegrała. Podopieczne Bartłomieja Piekarczyka grały wprawdze z ligowa czołówką, ale zawsze lepiej mieć za sobą mecz wygrany niż przegrany.

Pierwszy set nie zapowiadał gładkiego zwycięstwa bielskiej drużyny. Był moment, że wygrywały przyjezdne, a potem długo siatkarki Stali nie były w stanie wypracować sobie większej przewagi. Dobrze zagrały wracające do wyjściowego składu Kazała i Świrad, a seta zakończyła zbiciem Orvosova.

Druga partia toczyła się już pod dyktando Stali. Szybko udało się wywalczyć sporą przewagę, dobrze na zagrywce radziły sobie Gajewska i Kossanyiova, zaś na środku wspomniana Świrad . Trzeci set skończył się błyskawicznie, przyjezdne zdobyły 14 punktów, w tym większość po błędach rywala. MVP zawodów wybrano Aleksandrę Kazałę.BKS Stal Bielsko-Biała - VolleyWrocław 3:0 (25:23, 25:18, 25:14)


BKS Stal: Kazała, Janiuk, Kossanyiova, Świrad, Orvosova, Gajewska, Drabek (libero) oraz Wawrzyniak, Drużkowska

Wrocław: Witkowska, Murek, Szady, Jasek, Fedorek, Słonecka, Adamek (libero) oraz Wołodko, Rapacz, Bączyńska

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›