Pewne zwycięstwo lidera

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 12.12.2021 13:46, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała zdobyli trzy punkty we Wrześni i pewnie liderują w I lidze
Bielszczanie zaczęli zawody dobrze, jednak potem inicjatywę przejęli gospodarze i dopiero w końcówce goście przesadzili o zwycięstwie 25-23. W partii drugiej gospodarze zagrali bardzo dobrze i wychodząc na prowadzenie 21-17 nie wypuścili szansy z rąk. Był więc remis, a w dwóch kolejnych setach trwała zacięta walka, ale dzięki większemu doświadczenie obie partie wygrali siatkarze z Bielska-Białej, a MVO zawodów został Wojciech Siek, który zwłaszcza w IV secie zaimponował w walce pod siatką.

Krispol Września – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (23:25, 25:20, 21:25, 22:25)

BBTS: Macionczyk, Gryc Pietruczuk, Piotrowski, Hunek, Siek, Ledwoń (libero) oraz Fijałek (libero), Kapelus, Gil, Hanes.