Pięć reprezentantek z Rekordu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 13.05.2021 09:15, PAN
Pięć zawodniczek Rekordu Bielsko-Biała znalazło uznanie w oczach selekcjonera reprezentacji Polski w futsalu!
Pięć reprezentantek z Rekordu
W dniach 23-28 maja w Wałbrzychu, przebywać będzie dziewiętnaście zawodniczek powołanych przez selekcjonera kobiecej reprezentacji – Wojciecha Weissa, na zgrupowanie o charakterze szkoleniowym. W tym gronie znalazły się m.in.: Magdalena Knysak, Katarzyna Moskała, Klaudia Nowacka, Wiktoria Pietrzyk i Katarzyna Włodarczyk.

Najwięcej zawodniczek trener powołał z poznańskiego AZS UAM, co jest oczywiste zważywszy na fakt, że Wojciech Weiss sam prowadzi ten zespół, a dodatkowo został mistrzem Polski. Selekcjoner niemal zupełnie pominął w powołaniach wicemistrzynie ze Słomnik wysyłając zaproszenie jedynie do bramkarki Wioletty Myjak. Co także dziwne sporo powołań otrzymały zawodniczki Unifreeeze Górzno.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›