Pierwsze mecze najwcześniej w maju

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 22.04.2020 15:21, PAN

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną ze stanem zagrożenia epidemicznego mecze Fortuna I ligi i II ligi zostaną wznowione w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku.

Pierwsze mecze najwcześniej w maju
Planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23-34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020 roku. Ponadto zaległe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski zostaną rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i finału.

Do 11 maja 2020 roku włącznie zawieszono też rozgrywki III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, we wszystkich kategoriach wiekowych. W niższych ligach ustalony zostanie terminarz gier, bo w większości przypadków zespołom do rozegrania pozostało po kilkanaście spotkań. Trudno przypuszczać, by amatorzy grali z takim samym obciążeniem jak zawodowcy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›